Formy płatności

 

W naszym sklepie dokonasz płatności po przez:

 

1.PayU -To najchętniej wybierana forma płatności online w Polsce, posiada natychmiastowe księgowanie. Zapłać za swoje zakupy szybkim przelewem, bez logowania się do swojego banku. To bezpieczne i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu w kilka sekund zapłacisz za swoje zakupy, a potwierdzenie od razu dostaniesz na maila. Skorzystaj z listy dostępnych banków, która będzie widoczna podczas płatności.

2.Autopay - Szybkie i bezpieczne płatności online.

 

3.BLIK -Dokonaj szybkiej płatności bezgotówkowej za pomocą BLIK, najbardziej innowacyjnego sposobu płatności online w naszym kraju, z którego mogą korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych. Wpisz sześciocyfrowy kod dostępny w mobilnej aplikacji w Twoim smartfonie, następnie potwierdź i gotowe. Płatność będzie zakończona w kilka sekund, a potwierdzenie otrzymasz na maila

 

4.PAYPO - Z PayPo możesz zrobić w naszym sklepie zakupy z odroczonym terminem płatności. Wybierz PayPo jako metodę płatności w koszyku zakupowym, podaj swoje podstawowe dane (m.in. PESEL), a następnie potwierdź transakcję kodem SMS. PayPo opłaci Twoje zamówienie w naszym sklepie, a Ty spłacisz należność do PayPo później.

Więcej na temat płatności PayPo: tutaj.

 

5.POBRANIE- Zapłać kurierowi przy odbiorze gotówką lub kartą.


 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium